دکتر فرزاد پناهی

دکتر فرزاد پناهی

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی زانو

اصفهان

کد نظام پزشکی

74642
%100
پیشنهاد(از 22 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزاد پناهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزاد پناهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 22 کاربر)

%100
22 کاربر از 22 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

دانیال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تجربه و اخلاق دکتر عالی

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا دکتر فوق العاده خوش برخورد و مهربان و بهترین پزشک ارتوپد در اصفهان

شیما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی بودند.

فریبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

این دکتر عالی هستند من واسه همه فامیل نوبت گرفتم اینقدر که عالی و جوابگو هست هرچقدر از خوب بودن و خوش برخورد بودن دکتر بگم کم گفتم ♥️

دانیال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر کاربلد ، باتجربه و با حوصله

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرزاد پناهیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزاد پناهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزاد پناهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد پناهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزاد پناهی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزاد پناهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد پناهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزاد پناهی کجا است؟
دکتر فرزاد پناهی 1 مطب در مطب آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزاد پناهی را ببینید.
+
آیا دکتر فرزاد پناهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد پناهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزاد پناهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزاد پناهی متخصص ارتوپدی و جراحی زانو هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزاد پناهی چه زمانی است؟
دکتر فرزاد پناهی از روز چهارشنبه 26 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد پناهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزاد پناهی چقدر است؟
تا کنون 22 نفر به دکتر فرزاد پناهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزاد پناهی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزاد پناهیدکتر فرزاد پناهی dr farzad panahi از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر فرزاد پناهی در اصفهان، آمادگاه، ساختمان اژند، واحد ۱۰۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزاد پناهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240872 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزاد پناهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزاد پناهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزاد پناهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزاد پناهی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزاد پناهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.