دکتر پریسا یزدان شناس

دکتر پریسا یزدان شناس

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

125257
%87
پیشنهاد(از 90 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص زنان و زایمان، جراحی های زیبایی زنان( لابیوپلاستی) و درمان زگیل تناسلی

مشاوره قبل و حین بارداری، مراقبتهای بارداری های پرخطر، زایمان فیزیولوژیک و زایمان در آب

مشاوره قبل از بارداری، غربالگری سرطان های زنان، درمان مشکلات هورمونی

مشاوره مشکلات جنسی، درمان جراحی اختلالات کف لگن و جراحی های بی اختیاری 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان هفت تیر

آدرس:

شیراز، خیابان هفت تیر(20 متری سینما سعدی)، ابتدای خیابان معدل به سمت صورتگر، قبل از اداره آموزش و پرورش، ساختمان شاهپرک، طبقه همکف

تلفن:07132358124

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پریسا یزدان شناس را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریسا یزدان شناس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 90 کاربر)

%87
78 کاربر از 90 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  36 نفر
 • 15-45 دقیقه
  24 نفر
 • 45-90 دقیقه
  15 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  15 نفر

نظرات

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار باحوصله

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی و بااخلاق

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی و خوش برخورد و مهربون و خوش خنده

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار صبور و کار بلد

سوزان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد ، توضیحات با دقت شنیدن دارو آزمایش هر چیزی که لازم بود دادن ، برای دفعات بعدی مجددا انتخاب من ایشون هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پریسا یزدان شناس
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان هفت تیر
شیراز - شیراز، خیابان هفت تیر(20 متری سینما سعدی)، ابتدای خیابان معدل به سمت صورتگر، قبل از اداره آموزش و پرورش، ساختمان شاهپرک، طبقه همکف


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریسا یزدان شناس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا یزدان شناس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریسا یزدان شناس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریسا یزدان شناس چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا یزدان شناس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا یزدان شناس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریسا یزدان شناس کجا است؟
دکتر پریسا یزدان شناس 1 مطب در مطب خیابان هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پریسا یزدان شناس را ببینید.
+
آیا دکتر پریسا یزدان شناس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا یزدان شناس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریسا یزدان شناس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا یزدان شناس متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریسا یزدان شناس چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پریسا یزدان شناس تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا یزدان شناس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریسا یزدان شناس چقدر است؟
تا کنون 90 نفر به دکتر پریسا یزدان شناس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریسا یزدان شناس 5 از 5 است.
درباره دکتر پریسا یزدان شناس


دکتر پریسا یزدان شناس dr parisa yazdan shenas از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر پریسا یزدان شناس در شیراز، خیابان هفت تیر(20 متری سینما سعدی)، ابتدای خیابان معدل به سمت صورتگر، قبل از اداره آموزش و پرورش، ساختمان شاهپرک، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریسا یزدان شناس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132358124 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریسا یزدان شناس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریسا یزدان شناس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریسا یزدان شناس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریسا یزدان شناس متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریسا یزدان شناس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.