دکتر مهدیه عظیمی زاده

دکتر مهدیه عظیمی زاده

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ شبکیه ولیزر چشم
تهران

کد نظام پزشکی

۱۰۰۶۶۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، بین کارگر و جمال زاده، ساختمان پزشکان بهار، جنب داروخانه دکتر صالحی، پلاک ۳۴۰، واحد ۱

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کشاورز
دکتر مهدیه عظیمی زاده
دکتر مهدیه عظیمی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدیه عظیمی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدیه عظیمی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدیه عظیمی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدیه عظیمی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدیه عظیمی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه عظیمی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدیه عظیمی زاده کجا است؟
دکتر مهدیه عظیمی زاده 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدیه عظیمی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدیه عظیمی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه عظیمی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدیه عظیمی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدیه عظیمی زاده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدیه عظیمی زاده چه زمانی است؟
دکتر مهدیه عظیمی زاده از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه عظیمی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدیه عظیمی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهدیه عظیمی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدیه عظیمی زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر مهدیه عظیمی زاده

دکتر مهدیه عظیمی زاده dr mahdiyeh azimi zadeh از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر مهدیه عظیمی زاده در تهران، بلوار کشاورز، بین کارگر و جمال زاده، ساختمان پزشکان بهار، جنب داروخانه دکتر صالحی، پلاک ۳۴۰، واحد ۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدیه عظیمی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09029361403 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدیه عظیمی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدیه عظیمی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدیه عظیمی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدیه عظیمی زاده تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدیه عظیمی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.