کد نظام پزشکی

۸۹۶۸۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس شرقی، پلاک 14، طلقه همکف

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ونک
ملاحظات

**لطفا توجه فرمایید** جهت نوبت گیری در واتساپ به شماره 09197799011 پیام دهید.  

دکتر محمد رضوانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد رضوانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد رضوانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد رضوانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد رضوانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد رضوانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رضوانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد رضوانی کجا است؟
دکتر محمد رضوانی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد رضوانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد رضوانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رضوانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد رضوانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد رضوانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد رضوانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد رضوانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رضوانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد رضوانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد رضوانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد رضوانی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد رضوانی

دکتر محمد رضوانی dr mohammad rezvanii از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر محمد رضوانی در تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس شرقی، پلاک 14، طلقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد رضوانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09197799011 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد رضوانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد رضوانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد رضوانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد رضوانی تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد رضوانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.