دکتر مریم جعفری

دکتر مریم جعفری

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد
تهران

کد نظام پزشکی

100615
%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، ابتدای خیابان ظفر، پلاک ۲۶، طبقه ۳، واحد ۳

تلفن:02122913661

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم جعفری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم جعفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پر انرژی و با سواد

سمیه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با بی دقتی نوزاد را معاینه نکردند و تشخیص صحیح ندادند.

آرشا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر بسیار با حوصله و صبور بودن، به اندازه کافی برای بیمارانشون وقت میزارن، پسرم نمی‌دونم سرما خورده یا کرونا گرفته ولی بعد دو روز مصرف داروهای تجویز شده حالش بهتره

رادوین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باحوصله و مهربون و با دقت

آتریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودن خانم دکتر.هیچ دکتری تا الان به این خوش اخلاقی و دقیق ندیدم.برای مریض خیلی وقت میزارن وهمه موارد را قشنگ توضیح میدهند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مریم جعفری
نوبت مطب خیابان شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، ابتدای خیابان ظفر، پلاک ۲۶، طبقه ۳، واحد ۳
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 21:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم جعفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم جعفری کجا است؟
دکتر مریم جعفری 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم جعفری را ببینید.
+
آیا دکتر مریم جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم جعفری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم جعفری چه زمانی است؟
دکتر مریم جعفری از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم جعفری چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر مریم جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم جعفری 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم جعفریدکتر مریم جعفری dr maryam jafari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر مریم جعفری در تهران، خیابان شریعتی، ابتدای خیابان ظفر، پلاک ۲۶، طبقه ۳، واحد ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122913661 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم جعفری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.