هاله رامتین فر

هاله رامتین فر

کارشناس ارشد روانشناسی

رشت

کد نظام پزشکی

26713
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به هاله رامتین فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران هاله رامتین فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از هاله رامتین فر
نوبت مطب فلکه قلی پور
رزرو آنلاین نوبت
رشت - رشت، فلکه قلی پور، نبش خیابان بوسار، ساختمان محسن، طبقه سوم واحد 5
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو270,000 تومان
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت هاله رامتین فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هاله رامتین فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد هاله رامتین فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت هاله رامتین فر چقدر است؟
هزینه ویزیت هاله رامتین فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هاله رامتین فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب هاله رامتین فر کجا است؟
دکتر هاله رامتین فر 1 مطب در مطب فلکه قلی پور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل هاله رامتین فر را ببینید.
+
آیا هاله رامتین فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هاله رامتین فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
هاله رامتین فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هاله رامتین فر متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد هاله رامتین فر چه زمانی است؟
دکتر هاله رامتین فر از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل هاله رامتین فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از هاله رامتین فر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به هاله رامتین فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی هاله رامتین فر 0 از 5 است.

درباره هاله رامتین فردکتر هاله رامتین فر haleh ramtin far از دکترهای متخصص روانشناسی رشت هستند. مطب هاله رامتین فر در رشت، فلکه قلی پور، نبش خیابان بوسار، ساختمان محسن، طبقه سوم واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب هاله رامتین فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332129216 - 09111492197 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام هاله رامتین فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی هاله رامتین فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط هاله رامتین فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از هاله رامتین فر متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد هاله رامتین فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.