هاله رامتین فر

هاله رامتین فر

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناس و درمانگر تخصصی اختلالات جنسی-سکس تراپیست
رشت
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

روانشناس و درمانگر تخصصی اختلالات جنسی

سکس تراپیست

کد نظام پزشکی

۲۶۷۱۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب چهارراه گلسار

آدرس:

رشت، چهارراه گلسار، ابتدای خیابان یکطرفه سعدی، نرسیده به مرکز جراحی پاستور، جنب کافه رورانس، مرکز مشاوره طرحواره نو

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به هاله رامتین فر بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه گلسار

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با هاله رامتین فر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۴۵,۰۰۰ تومان
۴۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
هاله رامتین فر
هاله رامتین فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت هاله رامتین فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هاله رامتین فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد هاله رامتین فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت هاله رامتین فر چقدر است؟
هزینه ویزیت هاله رامتین فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هاله رامتین فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب هاله رامتین فر کجا است؟
دکتر هاله رامتین فر 1 مطب در مطب چهارراه گلسار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب هاله رامتین فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا هاله رامتین فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هاله رامتین فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
هاله رامتین فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هاله رامتین فر متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد هاله رامتین فر چه زمانی است؟
دکتر هاله رامتین فر از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل هاله رامتین فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از هاله رامتین فر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به هاله رامتین فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی هاله رامتین فر 0 از 5 است.

درباره هاله رامتین فر

هاله رامتین فر haleh ramtin far از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی رشت هستند. مطب هاله رامتین فر در رشت، چهارراه گلسار، ابتدای خیابان یکطرفه سعدی، نرسیده به مرکز جراحی پاستور، جنب کافه رورانس، مرکز مشاوره طرحواره نو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب هاله رامتین فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332123202 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام هاله رامتین فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی هاله رامتین فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط هاله رامتین فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از هاله رامتین فر تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد هاله رامتین فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.