دکتر امیرحسین نصر اصفهانی

دکتر امیرحسین نصر اصفهانی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

49014
%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌پزشک

نوارمغز

اکوداپلر رنگی (کالر سونوداپلر)

عروق گردن و مغز

نوار عصب و عضله

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، پل بزرگهر، ابتدای خیابان بزرگمهر، جنب داروخانه ذکریا، ساختمان ۱۵۲، طبقه اول

تلفن:03132647904

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرحسین نصر اصفهانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرحسین نصر اصفهانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مهنوش
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودند

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

تشخیص دکتر خیلی خوب است من خیلی راضیم.

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فعلا کارم با ایشون تمام نشده ولی با حوصله به بررسی علل بیماری میپردازند.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی دکتر خوبی هستند من خیلی راضیم.

سجاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب و خوش خلق

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر امیرحسین نصر اصفهانی
نوبت مطب خیابان بزرگمهر
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، پل بزرگهر، ابتدای خیابان بزرگمهر، جنب داروخانه ذکریا، ساختمان ۱۵۲، طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین نصر اصفهانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین نصر اصفهانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین نصر اصفهانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین نصر اصفهانی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین نصر اصفهانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین نصر اصفهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرحسین نصر اصفهانی کجا است؟
دکتر امیرحسین نصر اصفهانی 1 مطب در مطب خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرحسین نصر اصفهانی را ببینید.
+
آیا دکتر امیرحسین نصر اصفهانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین نصر اصفهانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرحسین نصر اصفهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین نصر اصفهانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین نصر اصفهانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین نصر اصفهانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین نصر اصفهانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین نصر اصفهانی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر امیرحسین نصر اصفهانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین نصر اصفهانی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیرحسین نصر اصفهانی



دکتر امیرحسین نصر اصفهانی dr amir hosein nasr esfehani از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر امیرحسین نصر اصفهانی در اصفهان، پل بزرگهر، ابتدای خیابان بزرگمهر، جنب داروخانه ذکریا، ساختمان ۱۵۲، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین نصر اصفهانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132647904 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین نصر اصفهانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین نصر اصفهانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین نصر اصفهانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین نصر اصفهانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین نصر اصفهانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.