دکتر یوسف اسماعیلی نژاد

دکتر یوسف اسماعیلی نژاد

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

74227
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهارراه هشت بهشت، ابتدای هشت بهشت شرقی، کوچه شماره ۳، پلاک ۲۴

تلفن:03132646670

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یوسف اسماعیلی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یوسف اسماعیلی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پریا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من از خردسالی که با ایشون آشنا شدم، فهمیدم که دکتر بسیار خوبی هستند و همیشه مورد اعتماد بودند و بسیاری از مشکلات من رو حل کردند . توصیه میکنم که از دوره نوجوانی تا میانسالی حتی الامکان باهاشون در ارتباط باشید.

امیرعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

الناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستند.

اهورا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام دکتر خوب و با دانشی هستند.

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر یوسف اسماعیلی نژاد


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یوسف اسماعیلی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یوسف اسماعیلی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یوسف اسماعیلی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یوسف اسماعیلی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت یوسف اسماعیلی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف اسماعیلی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یوسف اسماعیلی نژاد کجا است؟
دکتر یوسف اسماعیلی نژاد 1 مطب در مطب خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر یوسف اسماعیلی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر یوسف اسماعیلی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف اسماعیلی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یوسف اسماعیلی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یوسف اسماعیلی نژاد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یوسف اسماعیلی نژاد چه زمانی است؟
دکتر یوسف اسماعیلی نژاد از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف اسماعیلی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یوسف اسماعیلی نژاد چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر یوسف اسماعیلی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یوسف اسماعیلی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر یوسف اسماعیلی نژاددکتر یوسف اسماعیلی نژاد dr yosef esmaeili nezhad از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر یوسف اسماعیلی نژاد در اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهارراه هشت بهشت، ابتدای هشت بهشت شرقی، کوچه شماره ۳، پلاک ۲۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یوسف اسماعیلی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132646670 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یوسف اسماعیلی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یوسف اسماعیلی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یوسف اسماعیلی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یوسف اسماعیلی نژاد متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یوسف اسماعیلی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.