دکتر علیرضا سعادتمند

دکتر علیرضا سعادتمند

کد نظام پزشکی: 46170
4.4 (78 نظر)
٪88 پیشنهاد کاربران
1557 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر علیرضا سعادتمند

مطب خیابان توحید
آدرس: اصفهان - اصفهان، خیابان توحید، چهارراه پلیس، ساختمان ماکان 3، طبقه اول، واحد 10
اولین نوبت آزاد:فردا | 17:00

آدرس مطب دکتر علیرضا سعادتمند

مطب خیابان توحید
آدرس:
اصفهان، خیابان توحید، چهارراه پلیس، ساختمان ماکان 3، طبقه اول، واحد 10
تلفن:

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر علیرضا سعادتمند

بیمه تامین اجتماعی
بیمه خدمات درمانی سلامت

نظرات درباره دکتر علیرضا سعادتمند

4.4
از 78 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%88
پیشنهاد کاربران
حسین(1403/04/21)
نوبت دهی مطب
(1403/04/21)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
نظرات دیگران
کاربر دکترتو(1403/04/19)
نوبت دهی مطب
(1403/04/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دکتر خیلی خوب و صبور
کاربر دکترتو(1403/04/18)
نوبت دهی مطب
(1403/04/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه : گوارش
سید جمال(1403/04/17)
نوبت دهی مطب
(1403/04/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
پیشنهاد میشود.
کاربر دکترتو(1403/04/11)
نوبت دهی مطب
(1403/04/11)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه : مشکل کبدی
زهره(1403/03/06)
نوبت دهی مطب
(1403/03/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه: مشکلات گوارش

سوالات متداول راجع به دکتر علیرضا سعادتمند

چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا سعادتمند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا سعادتمند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا سعادتمند در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر علیرضا سعادتمند چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا سعادتمند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا سعادتمند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر علیرضا سعادتمند کجا است؟
دکتر علیرضا سعادتمند 1 مطب در مطب خیابان توحید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا سعادتمند را ببینید.
آیا دکتر علیرضا سعادتمند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا سعادتمند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر علیرضا سعادتمند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا سعادتمند متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا سعادتمند چه زمانی است؟
دکتر علیرضا سعادتمند از روز فردا بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا سعادتمند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا سعادتمند چقدر است؟
تا کنون 78 نفر به دکتر علیرضا سعادتمند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا سعادتمند 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر علیرضا سعادتمنددکتر علیرضا سعادتمند dr alireza sadat mand از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر علیرضا سعادتمند در اصفهان، خیابان توحید، چهارراه پلیس، ساختمان ماکان 3، طبقه اول، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا سعادتمند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09130784054 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا سعادتمند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا سعادتمند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا سعادتمند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا سعادتمند متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا سعادتمند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.