دکتر غلامرضا مرادپور

دکتر غلامرضا مرادپور

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

شیراز

کد نظام پزشکی

91788
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، مرکز پزشکی شهر، طبقه ۲، واحد ۶

تلفن:07132326643

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا مرادپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا مرادپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

جمال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک با اخلاق و مردمی عمل لاپاراسکوپی کیسه صفرا بسیار عالی

لیلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيارحرفه اي وعالي بودن آقاي دكترمرادپور

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا مرادپورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا مرادپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا مرادپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا مرادپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا مرادپور چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا مرادپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا مرادپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا مرادپور کجا است؟
دکتر غلامرضا مرادپور 1 مطب در مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا مرادپور را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا مرادپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا مرادپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا مرادپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا مرادپور متخصص جراحی عمومی و جراحی لاپاراسکوپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا مرادپور چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا مرادپور از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا مرادپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا مرادپور چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر غلامرضا مرادپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا مرادپور 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا مرادپوردکتر غلامرضا مرادپور dr gholam reza morad pur از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر غلامرضا مرادپور در شیراز، خیابان زند، مرکز پزشکی شهر، طبقه ۲، واحد ۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا مرادپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132326643 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا مرادپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا مرادپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا مرادپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا مرادپور متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا مرادپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.