%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص چشم

قرنیه و بیماری های سطح چشم 

کد نظام پزشکی

22634

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، روبه روی پمپ بنزین، پلاک ۱۲۴۰، واحد ۴

تلفن:02122221866

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین محمدربیع را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین محمدربیع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید. زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بیانجامد.

دکتر حسین محمدربیع
دکتر حسین محمدربیع

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین محمدربیع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین محمدربیع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین محمدربیع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین محمدربیع چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین محمدربیع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین محمدربیع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین محمدربیع کجا است؟
دکترحسین محمدربیع مطب خیابان شریعتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین محمدربیع، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین محمدربیع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین محمدربیع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین محمدربیع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین محمدربیع متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین محمدربیع چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین محمدربیع تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین محمدربیع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین محمدربیع چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حسین محمدربیع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین محمدربیع 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین محمدربیعدکترحسین محمدربیع dr hosein mohammad rabei از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر حسین محمدربیع در تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، روبه روی پمپ بنزین، پلاک ۱۲۴۰، واحد ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین محمدربیع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122221866 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین محمدربیع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین محمدربیع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین محمدربیع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین محمدربیع متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین محمدربیع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.