دکتر لیلا صفی

دکتر لیلا صفی

پزشک عمومی

کرج

کد نظام پزشکی

167483
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب شاهین ویلا

آدرس:

کرج، خیابان اصلی شاهین ویلا، بین سوم و چهارم شرقی، پلاک 88

تلفن:09191632043

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا صفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا صفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

عبدالحمید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بچه هام رو بردم بهترند

نازنین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب و دقیق جوش هام رفع شد

احسان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

مادرم مشکل طاسی سرداشت امپول زدند.مشکل برطرف شد. دکتر خوبی بودند در کل

غلامرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوبی هستند. بچه هام خوب شدند.

مینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من پیش دکتر صفی ویزیت شدم بسیار دکتر مهربان با حوصله و کار بلدی هستند من مشکل پوستی داشتم با یه جلسه ویزیت درمان شدم و پرسنل هم عالی هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر لیلا صفی
نوبت مطب شاهین ویلا
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، خیابان اصلی شاهین ویلا، بین سوم و چهارم شرقی، پلاک 88
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا صفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا صفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا صفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا صفی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا صفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا صفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا صفی کجا است؟
دکتر لیلا صفی 1 مطب در مطب شاهین ویلا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا صفی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا صفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا صفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا صفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا صفی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا صفی چه زمانی است؟
دکتر لیلا صفی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا صفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا صفی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر لیلا صفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا صفی 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلا صفیدکتر لیلا صفی dr leyla safi از دکترهای متخصص عمومی کرج هستند. مطب دکتر لیلا صفی در کرج، خیابان اصلی شاهین ویلا، بین سوم و چهارم شرقی، پلاک 88 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا صفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09191632043 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا صفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا صفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا صفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا صفی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا صفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.