دکتر نسرین کاظمیان

دکتر نسرین کاظمیان

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

27909
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان دولت

آدرس:

تهران، خیابان دولت، تقاطع بلوار کاوه، جنب فروشگاه بادی اسپینر، پلاک 326، طبقه 5، واحد 15

تلفن:02122779195

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نسرین کاظمیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسرین کاظمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نسرین کاظمیان
نوبت مطب خیابان دولت
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان دولت، تقاطع بلوار کاوه، جنب فروشگاه بادی اسپینر، پلاک 326، طبقه 5، واحد 15
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسرین کاظمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین کاظمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسرین کاظمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسرین کاظمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین کاظمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین کاظمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسرین کاظمیان کجا است؟
دکتر نسرین کاظمیان 1 مطب در مطب خیابان دولت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسرین کاظمیان را ببینید.
+
آیا دکتر نسرین کاظمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین کاظمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسرین کاظمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین کاظمیان متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسرین کاظمیان چه زمانی است؟
دکتر نسرین کاظمیان از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین کاظمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسرین کاظمیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نسرین کاظمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسرین کاظمیان 0 از 5 است.

درباره دکتر نسرین کاظمیاندکتر نسرین کاظمیان dr nasrin kazemian از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر نسرین کاظمیان در تهران، خیابان دولت، تقاطع بلوار کاوه، جنب فروشگاه بادی اسپینر، پلاک 326، طبقه 5، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین کاظمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122779195 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین کاظمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین کاظمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین کاظمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین کاظمیان متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسرین کاظمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.