دکتر شهریار موذنی

دکتر شهریار موذنی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

128348
%90
پیشنهاد(از 40 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب داروخانه دی، ابتدای کوچه ۳۱، مجتمع پزشکان توحید، طبقه دوم، واحد ۲۱۱

تلفن:03136269607

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهریار موذنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهریار موذنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 40 کاربر)

%90
36 کاربر از 40 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  21 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

گلنار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام خسته نباشید آقای دکتر موذنی به نظر من بسیار عالی هستند و نظیر در ایران ندارند مرسی.

صبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پیشنهاد می کنم....

زلیخا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عااالی عااالی

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای وسواس مراجعه کردم ایشون فوق العاده هستن

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستن فکر نمی‌کنم کسی بره و حالش خوب نشه من به وحشتناک‌ترین حال ممکن حالم بد بود ولی بعد از مراجعه و یک هفته مصرف دارو کاملا نرمال شدم و به حال طبیعی قبلم برگشتم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهریار موذنیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهریار موذنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهریار موذنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهریار موذنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهریار موذنی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهریار موذنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهریار موذنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهریار موذنی کجا است؟
دکتر شهریار موذنی 1 مطب در مطب توحید میانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهریار موذنی را ببینید.
+
آیا دکتر شهریار موذنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهریار موذنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهریار موذنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهریار موذنی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهریار موذنی چه زمانی است؟
دکتر شهریار موذنی از روز سه شنبه 25 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهریار موذنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهریار موذنی چقدر است؟
تا کنون 40 نفر به دکتر شهریار موذنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهریار موذنی 5 از 5 است.

درباره دکتر شهریار موذنیدکتر شهریار موذنی dr shahriar mozani از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر شهریار موذنی در اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب داروخانه دی، ابتدای کوچه ۳۱، مجتمع پزشکان توحید، طبقه دوم، واحد ۲۱۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهریار موذنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136269607 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهریار موذنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهریار موذنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهریار موذنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهریار موذنی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهریار موذنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.