دکتر فریده بهشتی

دکتر فریده بهشتی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

32983
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریده بهشتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریده بهشتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار خوبی بودند.

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اخلاق بسیار عالی خوش بر خورد

سپیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من نزدیک به دوازده سال هست که پیش ایشون پرونده دارم. بسیار حاذق ودقیق هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریده بهشتی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بزرگراه رسالت
تهران - تهران، بزرگراه رسالت، بین میدان رسالت و چهارراه سرسبز، پلاک 688، طبقه 3، واحد 8


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریده بهشتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریده بهشتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریده بهشتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریده بهشتی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریده بهشتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده بهشتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریده بهشتی کجا است؟
دکتر فریده بهشتی 1 مطب در مطب بزرگراه رسالت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریده بهشتی را ببینید.
+
آیا دکتر فریده بهشتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریده بهشتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریده بهشتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریده بهشتی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریده بهشتی چه زمانی است؟
دکتر فریده بهشتی از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده بهشتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریده بهشتی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر فریده بهشتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریده بهشتی 5 از 5 است.
درباره دکتر فریده بهشتی


دکتر فریده بهشتی dr farideh beheshti از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فریده بهشتی در تهران، بزرگراه رسالت، بین میدان رسالت و چهارراه سرسبز، پلاک 688، طبقه 3، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریده بهشتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177208231 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریده بهشتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریده بهشتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریده بهشتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریده بهشتی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریده بهشتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.