%97
پیشنهاد(از 31 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، خیابان مینا، پلاک 6، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسام دانش آموز را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسام دانش آموز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 31 کاربر)

%97
30 کاربر از 31 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  21 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سامیار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کاربلد و با اخلاق

محمد حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشك با اخلاقي و مجربي هستند

آراد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عدم رضایت

شهریار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد و متین و اینکه خیلی دقیق همه چیزو توضیح میدن

رابعه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

یه دکتر همچی تموم 💎 خدا حفظشون کنه 🌻 فوق العاده

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسام دانش آموز
نوبت مطب خیابان شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، خیابان مینا، پلاک 6، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: دوشنبه 13 آذر ساعت 14:50
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسام دانش آموز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسام دانش آموز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسام دانش آموز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسام دانش آموز چقدر است؟
هزینه ویزیت حسام دانش آموز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسام دانش آموز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسام دانش آموز کجا است؟
دکتر حسام دانش آموز 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسام دانش آموز را ببینید.
+
آیا دکتر حسام دانش آموز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسام دانش آموز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسام دانش آموز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسام دانش آموز متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسام دانش آموز چه زمانی است؟
دکتر حسام دانش آموز از روز دوشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسام دانش آموز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسام دانش آموز چقدر است؟
تا کنون 31 نفر به دکتر حسام دانش آموز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسام دانش آموز 5 از 5 است.

درباره دکتر حسام دانش آموزدکتر حسام دانش آموز dr hesam danesh amoz از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر حسام دانش آموز در تهران، خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر، خیابان مینا، پلاک 6، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسام دانش آموز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126411291-02126411364-09375591941 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسام دانش آموز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسام دانش آموز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسام دانش آموز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسام دانش آموز متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسام دانش آموز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.