دکتر هدی قریشی راد

دکتر هدی قریشی راد

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

113913
%67
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب قیطریه

آدرس:

تهران، روبروی مترو قیطریه، بلوار صبا ،پلاک 197، بالای بانک ملت،طبقه 4،واحد 401

تلفن:02122202092

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هدی قریشی راد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هدی قریشی راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%67
2 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سعیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

نساء
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دكتر بسيار مهربان و دانايي هستن بسيار كار بلد

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر هدی قریشی راد
نوبت مطب قیطریه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، روبروی مترو قیطریه، بلوار صبا ،پلاک 197، بالای بانک ملت،طبقه 4،واحد 401
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 10:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هدی قریشی راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هدی قریشی راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هدی قریشی راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هدی قریشی راد چقدر است؟
هزینه ویزیت هدی قریشی راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هدی قریشی راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هدی قریشی راد کجا است؟
دکتر هدی قریشی راد 1 مطب در مطب قیطریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هدی قریشی راد را ببینید.
+
آیا دکتر هدی قریشی راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هدی قریشی راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هدی قریشی راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هدی قریشی راد متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هدی قریشی راد چه زمانی است؟
دکتر هدی قریشی راد از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هدی قریشی راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هدی قریشی راد چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر هدی قریشی راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هدی قریشی راد 4 از 5 است.

درباره دکتر هدی قریشی راددکتر هدی قریشی راد dr hoda ghoreishi rad از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر هدی قریشی راد در تهران، روبروی مترو قیطریه، بلوار صبا ،پلاک 197، بالای بانک ملت،طبقه 4،واحد 401 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هدی قریشی راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122202092 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هدی قریشی راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هدی قریشی راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هدی قریشی راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هدی قریشی راد متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هدی قریشی راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.