دکتر کورش قره گوزلی

دکتر کورش قره گوزلی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

25846
%96
پیشنهاد(از 87 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، نبش جمال زاده، پلاک 125، طبقه اول

تلفن:02166431523

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کورش قره گوزلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کورش قره گوزلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 87 کاربر)

%96
83 کاربر از 87 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  66 نفر

نظرات

ابوالفضل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خداقوت از این همه زحمت ک میکشین من در مشهد مریض آقای کتر نیکخواه بودم شما رو دکتر نیکخواه معرفی کردن

مهپاره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سلام آقای دکتر بسیار شریف و با اخلاق هستند من ۱۰ سال مریض ایشون هستم ترمبوز مغزی شدم ایشون با دارو درمانم کردند انشااله هر جا هستند همیشه موفق باشند

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر قره گوزلی پزشک بسیار حاذقی هستند من ۱۲ ساله به مطب ایشان مراجعه می کنم و نتیجه مطلوبی از روند درمانم گرفتم و تنها علت این مساله را صبر و حوصله ایشان در درمان بیماران و اهمیت حال بیماران می دانم اگر چه مطب ایشان بسیار شلوغ است ولی به نتیجه مطلوبی که از درمان می گیریم می ارزد و خستگی این انتظار طولانی از تنمان بیرون می رود . به نظرم اخلاق عالی این پزشک در روند مثبت درمان بیماران تاثیر بسزایی دارد چون هر کسی را که در مطب ایشان رفت و آمد می کند دیدم از روند درمانش رضایت خاطر دارد

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار دکترحاذق و بااخلاقی هستند. بسیار بسیار عالیییییی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کورش قره گوزلیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کورش قره گوزلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کورش قره گوزلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کورش قره گوزلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کورش قره گوزلی چقدر است؟
هزینه ویزیت کورش قره گوزلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کورش قره گوزلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کورش قره گوزلی کجا است؟
دکتر کورش قره گوزلی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کورش قره گوزلی را ببینید.
+
آیا دکتر کورش قره گوزلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کورش قره گوزلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کورش قره گوزلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کورش قره گوزلی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کورش قره گوزلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر کورش قره گوزلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر کورش قره گوزلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کورش قره گوزلی چقدر است؟
تا کنون 87 نفر به دکتر کورش قره گوزلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کورش قره گوزلی 5 از 5 است.

درباره دکتر کورش قره گوزلیدکتر کورش قره گوزلی dr korush qarehgozli از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر کورش قره گوزلی در تهران، بلوار کشاورز، نبش جمال زاده، پلاک 125، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کورش قره گوزلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166431523 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کورش قره گوزلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کورش قره گوزلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کورش قره گوزلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کورش قره گوزلی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کورش قره گوزلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.