دکتر بابک منشی

دکتر بابک منشی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

کرج

کد نظام پزشکی

79766
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب میدان شهدا

آدرس:

کرج، میدان شهدا، جنب بانک صادرات، بالای داروخانه نور

تلفن:02632222003

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بابک منشی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بابک منشی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی ، شرح حال گیری و تشخیص بسیار خوب، تجویز دارو کاملا تخصصی

احمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

حالم همیشه بد بود تا اینکه پیش دکتر رفتم سوای دارو هر وقت پیش دکتر میرفتم آرامش میگرفتم از صحبتها و توصیهای ایشان دکتر تشکر

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بابک منشی
نوبت مطب میدان شهدا
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، میدان شهدا، جنب بانک صادرات، بالای داروخانه نور

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بابک منشی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بابک منشی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بابک منشی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بابک منشی چقدر است؟
هزینه ویزیت بابک منشی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک منشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بابک منشی کجا است؟
دکتر بابک منشی 1 مطب در مطب میدان شهدا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بابک منشی را ببینید.
+
آیا دکتر بابک منشی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بابک منشی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بابک منشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بابک منشی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بابک منشی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بابک منشی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک منشی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بابک منشی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر بابک منشی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بابک منشی 5 از 5 است.

درباره دکتر بابک منشیدکتر بابک منشی dr babak monshi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر بابک منشی در کرج، میدان شهدا، جنب بانک صادرات، بالای داروخانه نور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بابک منشی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632222003 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بابک منشی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بابک منشی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بابک منشی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بابک منشی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بابک منشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.