دکتر محمد ملک احمدی

دکتر محمد ملک احمدی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اصفهان

کد نظام پزشکی

120703
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات میدان قدس

آدرس:

اصفهان ،میدان قدس، بیمارستان فیض، درمانگاه چشم پزشکی

تلفن:03134452034

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • روستاییان
 • ارتش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد ملک احمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد ملک احمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد ملک احمدی
نوبت مطب میدان قدس
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان ،میدان قدس، بیمارستان فیض، درمانگاه چشم پزشکی

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد ملک احمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد ملک احمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد ملک احمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد ملک احمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد ملک احمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ملک احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد ملک احمدی کجا است؟
دکتر محمد ملک احمدی 1 مطب در میدان قدس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد ملک احمدی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد ملک احمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ملک احمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد ملک احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد ملک احمدی متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد ملک احمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد ملک احمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ملک احمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد ملک احمدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمد ملک احمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد ملک احمدی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد ملک احمدیدکتر محمد ملک احمدی dr mohammad malek ahmadi از دکترهای متخصص شبکیه (ویتره و رتین) اصفهان هستند. مطب دکتر محمد ملک احمدی در اصفهان ،میدان قدس، بیمارستان فیض، درمانگاه چشم پزشکی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد ملک احمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03134452034 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد ملک احمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد ملک احمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد ملک احمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد ملک احمدی متخصص شبکیه (ویتره و رتین) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شبکیه (ویتره و رتین) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد ملک احمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.