دکتر پیمان دبیر مقدم

دکتر پیمان دبیر مقدم

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ لارنگولوژی ، بیماری های حنجره
تهران

کد نظام پزشکی

65434
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، ضلع جنوب شرقی، ابتدای بلوار حقانی، ساختمان پزشکان 72 ونک، واحد 401

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پیمان دبیر مقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پیمان دبیر مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پیمان دبیر مقدم
نوبت مطب ونک
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان ونک، ضلع جنوب شرقی، ابتدای بلوار حقانی، ساختمان پزشکان 72 ونک، واحد 401

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیمان دبیر مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیمان دبیر مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیمان دبیر مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیمان دبیر مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت پیمان دبیر مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان دبیر مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیمان دبیر مقدم کجا است؟
دکتر پیمان دبیر مقدم 1 مطب در مطب ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پیمان دبیر مقدم را ببینید.
+
آیا دکتر پیمان دبیر مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان دبیر مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیمان دبیر مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیمان دبیر مقدم متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیمان دبیر مقدم چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پیمان دبیر مقدم تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان دبیر مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیمان دبیر مقدم چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر پیمان دبیر مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیمان دبیر مقدم 0 از 5 است.

درباره دکتر پیمان دبیر مقدمدکتر پیمان دبیر مقدم dr peyman dabir moqadam از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر پیمان دبیر مقدم در تهران، میدان ونک، ضلع جنوب شرقی، ابتدای بلوار حقانی، ساختمان پزشکان 72 ونک، واحد 401 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیمان دبیر مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188874978-02188874979 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیمان دبیر مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیمان دبیر مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیمان دبیر مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیمان دبیر مقدم متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیمان دبیر مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.