دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سعید دیلمقانی

دکتر سعید دیلمقانی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

1228
%89
پیشنهاد(از 17 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، پلاک 14

تلفن:02188907506

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید دیلمقانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید دیلمقانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%89
15 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر باسواد با تجربه تشخیص سریع بیماری و بسیار بااخلاق👌❤

نگین
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

راضی نبودم.

داریوش شیبانی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک با سواد و خوش برخورد

الهام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش اخلاق وعالی وباسوادهستن من برای مشکل پسرم به چنددکترمراجعه کردم و همه نوبت عمل دادن که من ترسیدم وبعدازپرسوجوهای فراوان دکتردیلمقانی رویهم معرفی کردن وایشون باتشخیص ودرمان چندماه مشکل پسرم و حل کردن

هدف
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص سریع و دقیق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید دیلمقانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار کشاورز
تهران - تهران، بلوار کشاورز، پلاک 14


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید دیلمقانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید دیلمقانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید دیلمقانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید دیلمقانی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید دیلمقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید دیلمقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید دیلمقانی کجا است؟
دکتر سعید دیلمقانی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید دیلمقانی را ببینید.
+
آیا دکتر سعید دیلمقانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید دیلمقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید دیلمقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید دیلمقانی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید دیلمقانی چه زمانی است؟
دکتر سعید دیلمقانی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید دیلمقانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید دیلمقانی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر سعید دیلمقانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید دیلمقانی 5 از 5 است.
درباره دکتر سعید دیلمقانی


دکتر سعید دیلمقانی dr saeed dilmaghani از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر سعید دیلمقانی در تهران، بلوار کشاورز، پلاک 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید دیلمقانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188907506 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید دیلمقانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید دیلمقانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید دیلمقانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید دیلمقانی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید دیلمقانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.