%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

57462

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهن، خیابان بزرگمهر، بین رکن الدوله و هشت بهشت، ساختمان آمیتیس، طبقه دوم، واحد202

تلفن:03132687445

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین اثنی عشر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین اثنی عشر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بزرگمهر
دکتر حسین اثنی عشر
دکتر حسین اثنی عشر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین اثنی عشر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین اثنی عشر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین اثنی عشر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین اثنی عشر چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین اثنی عشر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اثنی عشر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین اثنی عشر کجا است؟
دکترحسین اثنی عشر مطب خیابان بزرگمهر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین اثنی عشر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین اثنی عشر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اثنی عشر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین اثنی عشر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین اثنی عشر متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین اثنی عشر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین اثنی عشر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اثنی عشر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین اثنی عشر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حسین اثنی عشر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین اثنی عشر 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین اثنی عشردکترحسین اثنی عشر dr hoseein asna ashar از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر حسین اثنی عشر در اصفهن، خیابان بزرگمهر، بین رکن الدوله و هشت بهشت، ساختمان آمیتیس، طبقه دوم، واحد202 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین اثنی عشر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132687445 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین اثنی عشر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین اثنی عشر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین اثنی عشر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین اثنی عشر متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین اثنی عشر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.