دکتر محسن صادقیان

دکتر محسن صادقیان

تخصص داخلی

اصفهان

کد نظام پزشکی

122934

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

متخصص بیماری های داخلی، گوارش، ریه، غدد، کلیه و...

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، حدفاصل بیمارستان صدوقی و چهارراه هشت بهشت، جنب پارکینگ طبقاتی، مجتمع پاسارگاد، طبقه 2، واحد 5

اطلاعات مطب درمانگاه طاها

آدرس:

اصفهان، خیابان رزمندگان، حد فاصل میدان ماه فرخی و میدان نگهبانی، درمانگاه شبانه روزی طاها

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن صادقیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محسن صادقیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن صادقیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن صادقیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن صادقیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن صادقیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن صادقیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن صادقیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن صادقیان کجا است؟
دکتر محسن صادقیان 2 مطب در مطب خیابان بزرگمهر و مطب درمانگاه طاها دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن صادقیان را ببینید.
+
آیا دکتر محسن صادقیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن صادقیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن صادقیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن صادقیان متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن صادقیان چه زمانی است؟
دکتر محسن صادقیان از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن صادقیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن صادقیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محسن صادقیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن صادقیان 0 از 5 است.

درباره دکتر محسن صادقیاندکتر محسن صادقیان dr mohsen sadeghian از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر محسن صادقیان در اصفهان، خیابان بزرگمهر، حدفاصل بیمارستان صدوقی و چهارراه هشت بهشت، جنب پارکینگ طبقاتی، مجتمع پاسارگاد، طبقه 2، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن صادقیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09309956487, 03132687349 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن صادقیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن صادقیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن صادقیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن صادقیان متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن صادقیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.