%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

11086

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، خیابان فلسطین جنوبی، نبش کوچه حجت دوست، پلاک 410، واحد 19

تلفن:02188964628

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ارژنگ بدیعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ارژنگ بدیعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کشاورز
ملاحظات

حتما قبل از حضور در مطب، با مطب تماس گرفته شود.

دکتر ارژنگ بدیعی
دکتر ارژنگ بدیعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ارژنگ بدیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ارژنگ بدیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ارژنگ بدیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ارژنگ بدیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت ارژنگ بدیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ارژنگ بدیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ارژنگ بدیعی کجا است؟
دکترارژنگ بدیعی مطب بلوار کشاورز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ارژنگ بدیعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ارژنگ بدیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ارژنگ بدیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ارژنگ بدیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ارژنگ بدیعی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ارژنگ بدیعی چه زمانی است؟
دکتر ارژنگ بدیعی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ارژنگ بدیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ارژنگ بدیعی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر ارژنگ بدیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ارژنگ بدیعی 5 از 5 است.

درباره دکتر ارژنگ بدیعیدکترارژنگ بدیعی dr arzhang badiei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر ارژنگ بدیعی در تهران، بلوار کشاورز، خیابان فلسطین جنوبی، نبش کوچه حجت دوست، پلاک 410، واحد 19 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ارژنگ بدیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188964628 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ارژنگ بدیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ارژنگ بدیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ارژنگ بدیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ارژنگ بدیعی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ارژنگ بدیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.