دکتر سوسن عتیقه

دکتر سوسن عتیقه

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

33503
%89
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، ایستگاه توانیر، کوچه بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه 7، واحد 703

تلفن:02188402687

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سوسن عتیقه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سوسن عتیقه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%89
8 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

مهربان با دقت متبحر

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

شهلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام دكتر بسيار كار بلد ومسئول هستند پيگري زياد بعد از جراحي حتي روز تعطيل هم براي ويزيت بيمار به بيمارستان ميلاد ميومد خيلي ممنون از همچين پزشك مسئوليت پذيري

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

راضی نبودم

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با تجربه و کاربلد هستند بادقت ، صبور و دلسوز بیماران هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سوسن عتیقه
نوبت مطب خیابان ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، ایستگاه توانیر، کوچه بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه 7، واحد 703
اولین نوبت خالی: شنبه 11 آذر ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سوسن عتیقه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سوسن عتیقه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سوسن عتیقه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سوسن عتیقه چقدر است؟
هزینه ویزیت سوسن عتیقه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن عتیقه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سوسن عتیقه کجا است؟
دکتر سوسن عتیقه 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سوسن عتیقه را ببینید.
+
آیا دکتر سوسن عتیقه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن عتیقه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سوسن عتیقه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سوسن عتیقه متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سوسن عتیقه چه زمانی است؟
دکتر سوسن عتیقه از روز شنبه 11 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سوسن عتیقه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سوسن عتیقه چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر سوسن عتیقه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سوسن عتیقه 5 از 5 است.

درباره دکتر سوسن عتیقهدکتر سوسن عتیقه dr sosan atigheh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر سوسن عتیقه در تهران، خیابان ولیعصر، ایستگاه توانیر، کوچه بخشندگان، ساختمان مدیکو، طبقه 7، واحد 703 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سوسن عتیقه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188402687 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سوسن عتیقه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سوسن عتیقه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سوسن عتیقه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سوسن عتیقه متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سوسن عتیقه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.