%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

کد نظام پزشکی

33390

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان بهار شمالی

آدرس:

تهران، بهار شمالی، بالاتر از بیمارستان امام سجاد روبروی داروخانه دکتر بهارستانی پلاک 347

تلفن:02177528466

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناتاشا حقیقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناتاشا حقیقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بهار شمالی
ملاحظات

لطفا حتما حتما بعد از گرفتن نوبت با مطب هماهنگی انجام شود.

دکتر ناتاشا حقیقی
دکتر ناتاشا حقیقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناتاشا حقیقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناتاشا حقیقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناتاشا حقیقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناتاشا حقیقی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناتاشا حقیقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناتاشا حقیقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناتاشا حقیقی کجا است؟
دکترناتاشا حقیقی مطب خیابان بهار شمالی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناتاشا حقیقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناتاشا حقیقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناتاشا حقیقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناتاشا حقیقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناتاشا حقیقی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناتاشا حقیقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ناتاشا حقیقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناتاشا حقیقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناتاشا حقیقی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر ناتاشا حقیقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناتاشا حقیقی 5 از 5 است.

درباره دکتر ناتاشا حقیقیدکترناتاشا حقیقی dr.natasha haghighi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر ناتاشا حقیقی در تهران، بهار شمالی، بالاتر از بیمارستان امام سجاد روبروی داروخانه دکتر بهارستانی پلاک 347 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناتاشا حقیقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177528466 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناتاشا حقیقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناتاشا حقیقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناتاشا حقیقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناتاشا حقیقی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناتاشا حقیقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.