دکتر سید محمد همایونی

دکتر سید محمد همایونی

تخصص داخلی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان دستگاه گوارش

در مطب اکوکاردیوگرافی اسپیرومتری اندوسکوپی انجام می شود.

همکاری با بیمارستان بهمن و بیمارستان خاتم

کد نظام پزشکی

۱۴۹۵۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب میدان هفت تیر

آدرس:

تهران، میدان هفت تیر، خیابان بهار شیراز، روبروی بوستان بهار شیراز، پلاک 163

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید محمد همایونی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان هفت تیر
ملاحظات

مراجعین محترم اگر برای آندوسکوپی یا کولونوسکوپی نوبت میگیرید حتما با منشی در تماس باشید (02188347655 )

دکتر سید محمد همایونی
دکتر سید محمد همایونی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد همایونی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد همایونی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد همایونی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد همایونی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد همایونی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد همایونی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد همایونی کجا است؟
دکتر سید محمد همایونی 1 مطب در مطب میدان هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محمد همایونی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد همایونی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد همایونی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد همایونی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد همایونی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد همایونی چه زمانی است؟
دکتر سید محمد همایونی از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد همایونی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد همایونی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید محمد همایونی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد همایونی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد همایونی

دکتر سید محمد همایونی dr seyyed mohammad homayouni از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر سید محمد همایونی در تهران، میدان هفت تیر، خیابان بهار شیراز، روبروی بوستان بهار شیراز، پلاک 163 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد همایونی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188347655,02188822643,02188308630 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد همایونی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد همایونی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد همایونی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد همایونی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد همایونی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.