دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سید مجید دربانی

دکتر سید مجید دربانی

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

17898

درباره‌پزشک

جراحی دستگاه گوارش، تیروئید، پستان، لاپاراسکوپی، زیبایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان سهروردی شمالی

آدرس:

تهران، استاد مطهری، تقاطع سهروردی شمالی، ساختمان پزشکان 230

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مجید دربانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید مجید دربانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان سهروردی شمالی
تهران - تهران، استاد مطهری، تقاطع سهروردی شمالی، ساختمان پزشکان 230


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مجید دربانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مجید دربانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مجید دربانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مجید دربانی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مجید دربانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید دربانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مجید دربانی کجا است؟
دکتر سید مجید دربانی 1 مطب در مطب خیابان سهروردی شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید مجید دربانی را ببینید.
+
آیا دکتر سید مجید دربانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید دربانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مجید دربانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مجید دربانی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مجید دربانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید مجید دربانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید دربانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مجید دربانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید مجید دربانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مجید دربانی 0 از 5 است.
درباره دکتر سید مجید دربانی


دکتر سید مجید دربانی dr seyyed majid darbani از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر سید مجید دربانی در تهران، استاد مطهری، تقاطع سهروردی شمالی، ساختمان پزشکان 230 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مجید دربانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188753355,02188740893 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مجید دربانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مجید دربانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مجید دربانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مجید دربانی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مجید دربانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.