%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۸۷۶۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب بیمارستان البرز

آدرس:

تهران، خیابان انقلاب، خیابان وصال شیرازی، پلاک 27

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اصغر کدیوری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اصغر کدیوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بیمارستان البرز
دکتر علی اصغر کدیوری
دکتر علی اصغر کدیوری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اصغر کدیوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اصغر کدیوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر کدیوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اصغر کدیوری چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اصغر کدیوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر کدیوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اصغر کدیوری کجا است؟
دکتر علی اصغر کدیوری 1 مطب در مطب بیمارستان البرز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی اصغر کدیوری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی اصغر کدیوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر کدیوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اصغر کدیوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اصغر کدیوری متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اصغر کدیوری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر کدیوری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر کدیوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اصغر کدیوری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر علی اصغر کدیوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اصغر کدیوری 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اصغر کدیوریدکتر علی اصغر کدیوری dr aliasghar kadivari از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر علی اصغر کدیوری در تهران، بلوار کشاورز، روبه روی بیمارستان پارس، پلاک 150، ساختمان پزشکان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اصغر کدیوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188958319 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اصغر کدیوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اصغر کدیوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اصغر کدیوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اصغر کدیوری تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اصغر کدیوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.