%93
پیشنهاد(از 140 کاربر)

کد نظام پزشکی

36726

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، تقاطع بزرگمهر، هشت بهشت غربی ، ساختمان سروش، طبقه همکف

تلفن:03132645933

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر میترا شرافت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر میترا شرافت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 140 کاربر)

%93
130 کاربر از 140 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  23 نفر
 • 15-45 دقیقه
  57 نفر
 • 45-90 دقیقه
  36 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  24 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بزرگمهر
ملاحظات

لطفا تمامی نوبتهایی که بعد از ساعت 19 گرفته میشود حتما تا ساعت 19:30 در مطب حضور داشته باشند.از همراهی شما سپاسگذاریم.

دکتر میترا شرافت
دکتر میترا شرافت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر میترا شرافت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میترا شرافت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میترا شرافت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر میترا شرافت چقدر است؟
هزینه ویزیت میترا شرافت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا شرافت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر میترا شرافت کجا است؟
دکترمیترا شرافت مطب خیابان بزرگمهر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر میترا شرافت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر میترا شرافت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میترا شرافت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر میترا شرافت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میترا شرافت متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میترا شرافت چه زمانی است؟
دکتر میترا شرافت از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا شرافت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میترا شرافت چقدر است؟
تا کنون 140 نفر به دکتر میترا شرافت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میترا شرافت 5 از 5 است.

درباره دکتر میترا شرافتدکترمیترا شرافت dr mitra sherafat از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر میترا شرافت در اصفهان، تقاطع بزرگمهر، هشت بهشت غربی ، ساختمان سروش، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میترا شرافت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132645933 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میترا شرافت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میترا شرافت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میترا شرافت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میترا شرافت متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میترا شرافت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.