دکتر علیرضا نبی زاده

دکتر علیرضا نبی زاده

تخصص جراحی عمومی

بندرعباس
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراحی لاپاراسکوپی،دستگاه گوارش،کیسه صفرا

جراحی های زیبایی ماموپلاستی، ابدومینوپلاستی، زیبایی شکم، بلفاروپلاستی ،زیبایی پلک ها

جراحی تیروئید،پستان

جراحی سینوس مویی

جراحی های سرپایی،برداشتن لیپوم،توده ،خال،زگیل و اسکار

ژل و بوتاکس با بهترین و برترین برندهای روز دنیا

جوان سازی و رفع افتادگی صورت و گردن به روش میکرونیدیلینگ

درمان جوش ولک ، رفع جای زخم به روش میکرونیدیلینگ

کد نظام پزشکی

۸۰۸۵۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب دکتر نبی زاده

آدرس:

بندرعباس خیابان مصطفی خمینی روبه روی داروپخش ساختمان بانک گردشگری طبقه 5 واحد 12

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا نبی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا نبی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۲ کاربر)

%۱۰۰
۱۲ کاربر از ۱۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر نبی زاده
دکتر علیرضا نبی زاده
دکتر علیرضا نبی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا نبی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا نبی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا نبی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا نبی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا نبی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا نبی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا نبی زاده کجا است؟
دکتر علیرضا نبی زاده 1 مطب در مطب دکتر نبی زاده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا نبی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا نبی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا نبی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا نبی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا نبی زاده متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا نبی زاده چه زمانی است؟
دکتر علیرضا نبی زاده از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا نبی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا نبی زاده چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر علیرضا نبی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا نبی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا نبی زادهدکتر علیرضا نبی زاده dr_alireza_nabizade از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی بندرعباس هستند. مطب دکتر علیرضا نبی زاده در بندرعباس خیابان مصطفی خمینی روبه روی داروپخش ساختمان بانک گردشگری طبقه 5 واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا نبی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07633669589 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا نبی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا نبی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا نبی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا نبی زاده تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا نبی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.