دکتر فریدون یداله مقدم

دکتر فریدون یداله مقدم

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

53635
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب توحید میانی

آدرس:

اصفهان، توحید میانی، جنب داروخانه دی، مجتمع پزشکی زیتون،طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریدون یداله مقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریدون یداله مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریدون یداله مقدمسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریدون یداله مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریدون یداله مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریدون یداله مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریدون یداله مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت فریدون یداله مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون یداله مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریدون یداله مقدم کجا است؟
دکتر فریدون یداله مقدم 1 مطب در مطب توحید میانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریدون یداله مقدم را ببینید.
+
آیا دکتر فریدون یداله مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون یداله مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریدون یداله مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریدون یداله مقدم متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریدون یداله مقدم چه زمانی است؟
دکتر فریدون یداله مقدم از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون یداله مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریدون یداله مقدم چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فریدون یداله مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریدون یداله مقدم 0 از 5 است.

درباره دکتر فریدون یداله مقدمدکتر فریدون یداله مقدم dr fereydon yadollah moghadam از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر فریدون یداله مقدم در اصفهان، توحید میانی، جنب داروخانه دی، مجتمع پزشکی زیتون،طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریدون یداله مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136264088 , 03136293023 ,03136255171 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریدون یداله مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریدون یداله مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریدون یداله مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریدون یداله مقدم متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریدون یداله مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.