دکتر فتانه آقایی

دکتر فتانه آقایی

کد نظام روانشناسی: 3448
روانشناس بالینی
2.5 (2 نظر)
٪50 پیشنهاد کاربران
84 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر فتانه آقایی

مطب روانشناس فتانه آقایی
آدرس: بندرعباس - بندرعباس، چهارراه مرادی، به سمت فلکه قدس، کوچه رضوان 4، ساختمان پزشکان مشیر، طبقه 4، واحد 21
اولین نوبت آزاد: سه‌شنبه 12 تیر | 15:30

درباره دکتر فتانه آقایی

مشاوره فردی

مشاوره کودک و نوجوان

زوج درمانی و مشاوره خانواده 

آزمون های روانشناسی

مشاوره تحصیلی

برگزاری کارگاه های آموزشی ،تخصصی و عمومی

آدرس مطب دکتر فتانه آقایی

مطب روانشناس فتانه آقایی
آدرس:
بندرعباس، چهارراه مرادی، به سمت فلکه قدس، کوچه رضوان 4، ساختمان پزشکان مشیر، طبقه 4، واحد 21
تلفن:

نظرات درباره دکتر فتانه آقایی

2.5
از 2 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%50
پیشنهاد کاربران
حدیث(1402/10/20)
نوبت دهی مطب
(1402/10/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
دکتر خیلی خوبی هستن مهربون راهکار درست برای مراجع ♥️

سوالات متداول راجع به دکتر فتانه آقایی

چطور می‌توانم نوبت دکتر فتانه آقایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فتانه آقایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فتانه آقایی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر فتانه آقایی چقدر است؟
هزینه ویزیت فتانه آقایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه آقایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر فتانه آقایی کجا است؟
دکتر فتانه آقایی 1 مطب در مطب روانشناس فتانه آقایی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فتانه آقایی را ببینید.
آیا دکتر فتانه آقایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه آقایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر فتانه آقایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فتانه آقایی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فتانه آقایی چه زمانی است؟
دکتر فتانه آقایی از روز سه‌شنبه 12 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فتانه آقایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فتانه آقایی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فتانه آقایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فتانه آقایی 3 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر فتانه آقاییدکتر فتانه آقایی dr fataneh aghaei از دکترهای متخصص روانشناسی بندرعباس هستند. مطب دکتر فتانه آقایی در بندرعباس، چهارراه مرادی، به سمت فلکه قدس، کوچه رضوان 4، ساختمان پزشکان مشیر، طبقه 4، واحد 21 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فتانه آقایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09022002342 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فتانه آقایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فتانه آقایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فتانه آقایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فتانه آقایی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فتانه آقایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.