دکتر حبیب الله تقی نظری

دکتر حبیب الله تقی نظری

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

21188

درباره‌پزشک

جراح گوارش، تیروئید و غدد داخلی، پستان سرطانی و ترمیمی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب میدان صادقیه

آدرس:

تهران، صادقیه، کاشانی، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان، بلوک 3، واحد 6

تلفن:02144070385

بیمه‌های طرف قرارداد

  • بیمه تامین اجتماعی
  • بیمه ارتش
  • بیمه تکمیلی بانک ملی
  • بیمه خدمات درمانی سلامت
  • بیمه نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حبیب الله تقی نظری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حبیب الله تقی نظری
نوبت مطب میدان صادقیه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، صادقیه، کاشانی، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان، بلوک 3، واحد 6
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 29 فروردین ساعت 09:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حبیب الله تقی نظری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حبیب الله تقی نظری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حبیب الله تقی نظری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حبیب الله تقی نظری چقدر است؟
هزینه ویزیت حبیب الله تقی نظری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب الله تقی نظری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حبیب الله تقی نظری کجا است؟
دکتر حبیب الله تقی نظری 1 مطب در مطب میدان صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حبیب الله تقی نظری را ببینید.
+
آیا دکتر حبیب الله تقی نظری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب الله تقی نظری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حبیب الله تقی نظری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حبیب الله تقی نظری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حبیب الله تقی نظری چه زمانی است؟
دکتر حبیب الله تقی نظری از روز چهارشنبه 29 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب الله تقی نظری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حبیب الله تقی نظری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حبیب الله تقی نظری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حبیب الله تقی نظری 0 از 5 است.

درباره دکتر حبیب الله تقی نظریدکتر حبیب الله تقی نظری dr habibollah taghi nazari از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر حبیب الله تقی نظری در تهران، صادقیه، کاشانی، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان، بلوک 3، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حبیب الله تقی نظری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144070385 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حبیب الله تقی نظری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حبیب الله تقی نظری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حبیب الله تقی نظری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حبیب الله تقی نظری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حبیب الله تقی نظری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.