کد نظام پزشکی

49788

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز

آدرس:

شیراز ، خیابان قدوسی شرقی ، نبش کوچه 6

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا داوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز
دکتر زهرا داوری
دکتر زهرا داوری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا داوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا داوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا داوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا داوری چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا داوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا داوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا داوری کجا است؟
دکترزهرا داوری درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شهر راز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا داوری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا داوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا داوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا داوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا داوری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا داوری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهرا داوری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا داوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا داوری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زهرا داوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا داوری 0 از 5 است.

درباره دکتر زهرا داوریدکترزهرا داوری dr zahra davari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر زهرا داوری در شیراز ، خیابان قدوسی شرقی ، نبش کوچه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا داوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136487535,07136487224 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا داوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا داوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا داوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا داوری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا داوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.