دکتر قاسم برجویی فرد

دکتر قاسم برجویی فرد

تخصص کودکان و نوزادان

بوشهر
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

113409

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر، خیابان سنگی، روبه روی بانک کشاورزی، طبقه فوقانی فروشگاه جانبو

تلفن:07733559214

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر قاسم برجویی فرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر قاسم برجویی فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سنگی
دکتر قاسم برجویی فرد
دکتر قاسم برجویی فرد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر قاسم برجویی فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر قاسم برجویی فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر قاسم برجویی فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر قاسم برجویی فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت قاسم برجویی فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم برجویی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر قاسم برجویی فرد کجا است؟
دکترقاسم برجویی فرد مطب خیابان سنگی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر قاسم برجویی فرد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر قاسم برجویی فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم برجویی فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر قاسم برجویی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر قاسم برجویی فرد متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر قاسم برجویی فرد چه زمانی است؟
دکتر قاسم برجویی فرد از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر قاسم برجویی فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر قاسم برجویی فرد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر قاسم برجویی فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر قاسم برجویی فرد 5 از 5 است.

درباره دکتر قاسم برجویی فرددکترقاسم برجویی فرد dr ghasem borjoei fard از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بوشهر هستند. مطب دکتر قاسم برجویی فرد در بوشهر، خیابان سنگی، روبه روی بانک کشاورزی، طبقه فوقانی فروشگاه جانبو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر قاسم برجویی فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733559214 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر قاسم برجویی فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر قاسم برجویی فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر قاسم برجویی فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر قاسم برجویی فرد متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر قاسم برجویی فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.