دکتر نسرین زند

دکتر نسرین زند

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

40657

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران ، بلوار کشاورز، تقاطع خیابان جمالزاده شمالی، مجتمع پزشکی کوثر، طبقه دوم

تلفن:02166912366

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسرین زند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نسرین زندسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسرین زند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین زند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسرین زند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسرین زند چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین زند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین زند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسرین زند کجا است؟
دکتر نسرین زند 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسرین زند را ببینید.
+
آیا دکتر نسرین زند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین زند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسرین زند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین زند متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسرین زند چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نسرین زند تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین زند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسرین زند چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نسرین زند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسرین زند 0 از 5 است.

درباره دکتر نسرین زنددکتر نسرین زند dr nasrin zand از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر نسرین زند در تهران ، بلوار کشاورز، تقاطع خیابان جمالزاده شمالی، مجتمع پزشکی کوثر، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین زند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166912366 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین زند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین زند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین زند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین زند متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسرین زند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.