دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمدحسین صالحی

دکتر محمدحسین صالحی

تخصص ارتوپدی

اصفهان

کد نظام پزشکی

23679
%72
پیشنهاد(از 25 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی جراحی استخوان و مفاصل

درمان مشکلات زانو و لگن.

در مطب ارتوکین انجام می شود.

همکاری با بیمارستان سپاهان اصفهان.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان فلکه شهدا

آدرس:

اصفهان، فلکه شهدا، جنب کلینیک رازی

تلفن:03133363535

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین صالحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین صالحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 25 کاربر)

%72
18 کاربر از 25 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

خاطره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

رعنا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من چند سال پیش درد زانو داشتم که با ی امپول داخل زانو خوب خوب شدم الان کمرم درد گرفته انشالله اینم زود تشخیص بدن و با دوبار مطب رفتن درمان بشم در کل خیلی دکتر عالیی هستند.

سیروس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشکی عالی هستن

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

راضی نبودیم.

کریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی، تشکر از زحماتشون.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدحسین صالحی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان فلکه شهدا
اصفهان - اصفهان، فلکه شهدا، جنب کلینیک رازی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین صالحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین صالحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین صالحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین صالحی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین صالحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین صالحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین صالحی کجا است؟
دکتر محمدحسین صالحی 1 مطب در مطب خیابان فلکه شهدا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدحسین صالحی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین صالحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین صالحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین صالحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین صالحی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین صالحی چه زمانی است؟
دکتر محمدحسین صالحی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین صالحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین صالحی چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر محمدحسین صالحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین صالحی 4 از 5 است.
درباره دکتر محمدحسین صالحی


دکتر محمدحسین صالحی dr mohammad hossein salehi از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر محمدحسین صالحی در اصفهان، فلکه شهدا، جنب کلینیک رازی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین صالحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03133363535 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین صالحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین صالحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین صالحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین صالحی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین صالحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.