دکتر رامین طالبیان

دکتر رامین طالبیان

تخصص ارتوپدی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۱۸۸۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب میدان صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت اله کاشانی، نبش مهران، ساختمان مهران، واحد 15

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر رامین طالبیان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان صادقیه
دکتر رامین طالبیان
دکتر رامین طالبیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رامین طالبیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رامین طالبیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رامین طالبیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رامین طالبیان چقدر است؟
هزینه ویزیت رامین طالبیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین طالبیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رامین طالبیان کجا است؟
دکتر رامین طالبیان 1 مطب در مطب میدان صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رامین طالبیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رامین طالبیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رامین طالبیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رامین طالبیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رامین طالبیان متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رامین طالبیان چه زمانی است؟
دکتر رامین طالبیان از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین طالبیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رامین طالبیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رامین طالبیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رامین طالبیان 5 از 5 است.

درباره دکتر رامین طالبیان

دکتر رامین طالبیان dr ramin talebian از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر رامین طالبیان در تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان آیت اله کاشانی، نبش مهران، ساختمان مهران، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رامین طالبیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144040083-09375798674 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رامین طالبیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رامین طالبیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رامین طالبیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رامین طالبیان تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رامین طالبیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.