دکتر زهرا عروجی

دکتر زهرا عروجی

پزشک عمومی

کد نظام پزشکی

80478

درباره‌پزشک

سابقه تدریس در دانشگاه آزاد

سابقه همکاری پژوهشی با گروه سلول های بنیادی پژوهشگاه رویان

مسئول کلینیک پوست مرکز سلول درمانی رویان ( سال 89 تا 93)

نایب رئیس انجمن ققنوس ( انجمن خیریه حمایت از بیماران سوخته)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا عروجی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا عروجی

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا عروجی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا عروجی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا عروجی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا عروجی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا عروجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا عروجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا عروجی کجا است؟
دکتر زهرا عروجی در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر زهرا عروجی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا عروجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا عروجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا عروجی متخصص عمومی هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا عروجی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهرا عروجی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا عروجی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا عروجی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زهرا عروجی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا عروجی 0 از 5 است.

درباره دکتر زهرا عروجیدکتر زهرا عروجی dr zahra oroji از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر زهرا عروجی در تهران، صادقیه، پشت بیمارستان ابن سینا خیابان اعتمادیان پلاک 28 ساختمان پزشکان فدک طبقه 4 واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا عروجی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144059450 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا عروجی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا عروجی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا عروجی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا عروجی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا عروجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.