%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه ساختمان اژند بلوک اداری طبقه سوم واحد 34

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خسرو اکبری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خسرو اکبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار صبور و مهربان

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

درمان عالی تشخیص عالی اخلاق فوق عالی و زمان انتظار در مطب به ۵ دقیقه نکشید . خلاصه همه چیز پرفکت.

شوکت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر اکبری بسیار موقر و متین و خوش برخورد بودند و از نظر اطلاعات پزشکی حاذق بودند و معاینات کاملی انجام دادند. درود بر دکتر عزیز

صبری گل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر اکبری بسیار به بیمار خود توجه میکند و با ارامش بیمار را کامل معاینه و ویزیت میکنند همچنین مدارک و جواب عکس و ازمایش های همراه بیمار را با دقت و کاملا بررسی میکند و در پایان بهترین نوع دارو و درمان را ارائه میدهند که جای تشکر و قدر دانی دارد

ارتیمان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار صبور و خوش برخورد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر خسرو اکبریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خسرو اکبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خسرو اکبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خسرو اکبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خسرو اکبری چقدر است؟
هزینه ویزیت خسرو اکبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو اکبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خسرو اکبری کجا است؟
دکتر خسرو اکبری 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خسرو اکبری را ببینید.
+
آیا دکتر خسرو اکبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو اکبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خسرو اکبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خسرو اکبری متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خسرو اکبری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر خسرو اکبری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر خسرو اکبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خسرو اکبری چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر خسرو اکبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خسرو اکبری 5 از 5 است.

درباره دکتر خسرو اکبریدکتر خسرو اکبری dr khosro akbari از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر خسرو اکبری در اصفهان، خیابان آمادگاه ساختمان اژند بلوک اداری طبقه سوم واحد 34 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خسرو اکبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132243710,09367871286 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خسرو اکبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خسرو اکبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خسرو اکبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خسرو اکبری متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خسرو اکبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.