پریا زینتی

پریا زینتی

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناس کودک
شیراز

کد نظام پزشکی

36922

درباره‌پزشک

آدرس اینستاگرام خانم پریا زینتی: pariya_zinati

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب پارامونت

آدرس:

شیراز، خیابان انقلاب اسلامی،بالاتر از چهارراه پارامونت ، نبش کوچه 25 ، ساختمان صدف ، طبقه 3 کلینیک مشاوره آرام

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران پریا زینتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از پریا زینتی
نوبت مطب پارامونت
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان انقلاب اسلامی،بالاتر از چهارراه پارامونت ، نبش کوچه 25 ، ساختمان صدف ، طبقه 3 کلینیک مشاوره آرام
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 9 اسفند ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت پریا زینتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریا زینتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد پریا زینتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت پریا زینتی چقدر است؟
هزینه ویزیت پریا زینتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل پریا زینتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب پریا زینتی کجا است؟
دکتر پریا زینتی 1 مطب در مطب پارامونت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل پریا زینتی را ببینید.
+
آیا پریا زینتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریا زینتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
پریا زینتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریا زینتی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد پریا زینتی چه زمانی است؟
دکتر پریا زینتی از روز چهارشنبه 9 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل پریا زینتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از پریا زینتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به پریا زینتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی پریا زینتی 0 از 5 است.

درباره پریا زینتیدکتر پریا زینتی paria zinati از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب پریا زینتی در شیراز، خیابان انقلاب اسلامی،بالاتر از چهارراه پارامونت ، نبش کوچه 25 ، ساختمان صدف ، طبقه 3 کلینیک مشاوره آرام واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب پریا زینتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132349683,09172022445 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام پریا زینتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی پریا زینتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط پریا زینتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از پریا زینتی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد پریا زینتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.