دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر شیوا عطاری پور

دکتر شیوا عطاری پور

تخصص قلب و عروق

اصفهان

کد نظام پزشکی

78785
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی قلب و عروق و فشار خون

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

نوار قلب، تست ورزش، اکوگاردیوگرافی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، واحد 16 طبقه سوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • روستاییان

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شیوا عطاری پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیوا عطاری پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رقیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی وصبور بودن

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر عالی بودن بسیار صبور و دقیق

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

شخصا، دوست دارم که با پزشک راحت صحبت کنم. خوب به حرفام گوش بدن و به سوالاتم پاسخ بدن. بتونم پیشنهادم را در مورد درمانم، بهشون ارائه بدم. خانم دکتر عطاری پور، دقیقا تمام این موارد را عمل کردن و من، خیلی راضیم. اجرشون با امام زمان

علی اکبر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیاردکترخوبی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شیوا عطاری پور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان بزرگمهر
اصفهان - اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، واحد 16 طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیوا عطاری پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیوا عطاری پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیوا عطاری پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیوا عطاری پور چقدر است؟
هزینه ویزیت شیوا عطاری پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا عطاری پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیوا عطاری پور کجا است؟
دکتر شیوا عطاری پور 1 مطب در مطب خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شیوا عطاری پور را ببینید.
+
آیا دکتر شیوا عطاری پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا عطاری پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیوا عطاری پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیوا عطاری پور متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیوا عطاری پور چه زمانی است؟
دکتر شیوا عطاری پور از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا عطاری پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیوا عطاری پور چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر شیوا عطاری پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیوا عطاری پور 5 از 5 است.
درباره دکتر شیوا عطاری پور


دکتر شیوا عطاری پور dr shiva attaripor از دکترهای متخصص قلب و عروق اصفهان هستند. مطب دکتر شیوا عطاری پور در اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، واحد 16 طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیوا عطاری پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132647798,09902840674 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیوا عطاری پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیوا عطاری پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیوا عطاری پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیوا عطاری پور متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیوا عطاری پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.