دکتر علی جزینی درچه

دکتر علی جزینی درچه

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی کودکان

فوق تخصص جراحی کودکان و نوزادان
اصفهان

کد نظام پزشکی

36866
%100
پیشنهاد(از 56 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی کودکان

اطلاعات مطب خیابان حکیم نظامی

آدرس:

اصفهان، خیابان حکیم نظامی، خیابان محتشم کاشانی، روبروی پست بانک، ساختمان اجلاس، طبقه دوم، واحد 4

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • روستاییان
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی جزینی درچه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی جزینی درچه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 56 کاربر)

%100
56 کاربر از 56 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  22 نفر
 • 15-45 دقیقه
  26 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی پزشک خوش برخورد و کاربلدی بودن من برای ختنه پسرم رفته بودم خیلی قشنگ و واضح توضیح دادن و روند مراحل عمل قبل و بعدش و مفصل توضیح دادن بااینکه اولین بارم بود پیششون میرفتم ولی همه چی خوب بود

مبین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر با تجربه و عالی خدا حفظشون کنه

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار حرفه ای و مهربان هستن کاملا صبور کار بلد

طیبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر با تجربه و حوصله داری هستن

اکبر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار مهربان خوش برخورد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی جزینی درچه
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان حکیم نظامی
اصفهان - اصفهان، خیابان حکیم نظامی، خیابان محتشم کاشانی، روبروی پست بانک، ساختمان اجلاس، طبقه دوم، واحد 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی جزینی درچه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی جزینی درچه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی جزینی درچه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی جزینی درچه چقدر است؟
هزینه ویزیت علی جزینی درچه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی جزینی درچه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی جزینی درچه کجا است؟
دکتر علی جزینی درچه 1 مطب در مطب خیابان حکیم نظامی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی جزینی درچه را ببینید.
+
آیا دکتر علی جزینی درچه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی جزینی درچه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی جزینی درچه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی جزینی درچه متخصص جراحی عمومی و جراحی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی جزینی درچه چه زمانی است؟
دکتر علی جزینی درچه از روز شنبه 3 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی جزینی درچه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی جزینی درچه چقدر است؟
تا کنون 56 نفر به دکتر علی جزینی درچه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی جزینی درچه 5 از 5 است.
درباره دکتر علی جزینی درچه


دکتر علی جزینی درچه dr ali jazini darcheh از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر علی جزینی درچه در اصفهان، خیابان حکیم نظامی، خیابان محتشم کاشانی، روبروی پست بانک، ساختمان اجلاس، طبقه دوم، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی جزینی درچه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09134493675,03136256560 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی جزینی درچه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی جزینی درچه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی جزینی درچه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی جزینی درچه متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی جزینی درچه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.