%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

درمان اختلالات خلقی و اضطرابی، وسواس

بی خوابی، اختلالات جنسی، اختلالات رفتاری

کودکان و نوجوانان و سالمندان و ترک اعتیاد

کد نظام پزشکی

۹۵۹۸۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، فلکه احمد آباد، اول خیابان بزرگمهر، نبش خیابان مفتح، مجتمع بزرگمهر، طبقه 4، واحد 39

اطلاعات مطب آمادگاه

آدرس:

آمادگاه -نرسیده به چهارراه فلسطین ، بین کوچه 10 و 12، ساختمان آسمان ،طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر زهره ربیعی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بزرگمهر
مطب آمادگاه

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر زهره ربیعی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۶۸,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر زهره ربیعی
دکتر زهره ربیعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره ربیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره ربیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره ربیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره ربیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره ربیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره ربیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره ربیعی کجا است؟
دکتر زهره ربیعی 2 مطب در مطب خیابان بزرگمهر و مطب آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهره ربیعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهره ربیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره ربیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره ربیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره ربیعی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره ربیعی چه زمانی است؟
دکتر زهره ربیعی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره ربیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره ربیعی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر زهره ربیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره ربیعی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهره ربیعی

دکتر زهره ربیعی dr zohre rabiei از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر زهره ربیعی در اصفهان، فلکه احمد آباد، اول خیابان بزرگمهر، نبش خیابان مفتح، مجتمع بزرگمهر، طبقه 4، واحد 39 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره ربیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09137380228,03132290910 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره ربیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره ربیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره ربیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره ربیعی تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره ربیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.