دکتر محمود تهرانچی زاده

دکتر محمود تهرانچی زاده

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

درباره‌ی پزشک

دارای گواهینامه بیماری های مغز و اعصاب و روانپزشکی از انگلستان

کد نظام پزشکی

6032

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب بزرگراه کاشانی

آدرس:

تهران، بزرگراه کاشانی، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان 1

تلفن:02144082367

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود تهرانچی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بزرگراه کاشانی
ملاحظات

دکتر محمود تهرانچی زاده
دکتر محمود تهرانچی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود تهرانچی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود تهرانچی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود تهرانچی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود تهرانچی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود تهرانچی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود تهرانچی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود تهرانچی زاده کجا است؟
دکترمحمود تهرانچی زاده مطب بزرگراه کاشانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود تهرانچی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود تهرانچی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود تهرانچی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود تهرانچی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود تهرانچی زاده متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود تهرانچی زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمود تهرانچی زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود تهرانچی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود تهرانچی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمود تهرانچی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود تهرانچی زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر محمود تهرانچی زادهدکترمحمود تهرانچی زاده dr mahmood tehranchizadeh از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر محمود تهرانچی زاده در تهران، بزرگراه کاشانی، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود تهرانچی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144082367 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود تهرانچی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود تهرانچی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود تهرانچی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود تهرانچی زاده متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود تهرانچی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.