دکتر بیژن ادیبی

دکتر بیژن ادیبی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

17378
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

دکتر بیژن ادیبی از متخصصان زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران هستند. مطب دکتر بیژن ادیبی در تهران، خیابان آیت الله کاشانی، جنب گلستان، ساختمان پزشکان شماره 1 واقع شده است. برای تماس با مطب دکتر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144076393 استفاده کنید. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. در مطب دکتر بیژن ادیبی امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه امکان‌پذیر است و همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم فراهم است. با اجرایی شدن قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، صدور نسخه الکترونیک هم توسط دکتر بیژن ادیبی انجام می‌شود. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بیژن ادیبی زنان و زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به ۳ روش نوبت‌دهی حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره متنی قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۸۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان و زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان آیت الله کاشانی

آدرس:

تهران، خیابان آیت الله کاشانی، جنب گلستان، ساختمان پزشکان شماره 1

تلفن:02144076393

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بیژن ادیبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بیژن ادیبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر باتجربه و با تخصصی بودند تشخیصشون‌ عالی بود

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بیژن ادیبی
نوبت مطب خیابان آیت الله کاشانی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان آیت الله کاشانی، جنب گلستان، ساختمان پزشکان شماره 1
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بیژن ادیبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بیژن ادیبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بیژن ادیبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بیژن ادیبی چقدر است؟
هزینه ویزیت بیژن ادیبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن ادیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بیژن ادیبی کجا است؟
دکتر بیژن ادیبی 1 مطب در مطب خیابان آیت الله کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بیژن ادیبی را ببینید.
+
آیا دکتر بیژن ادیبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن ادیبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بیژن ادیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بیژن ادیبی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بیژن ادیبی چه زمانی است؟
دکتر بیژن ادیبی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن ادیبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بیژن ادیبی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بیژن ادیبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بیژن ادیبی 5 از 5 است.

درباره دکتر بیژن ادیبیدکتر بیژن ادیبی dr bizhan adibi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر بیژن ادیبی در تهران، خیابان آیت الله کاشانی، جنب گلستان، ساختمان پزشکان شماره 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بیژن ادیبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144076393 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بیژن ادیبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بیژن ادیبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بیژن ادیبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بیژن ادیبی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بیژن ادیبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.