دکتر محمد حسین کوچک زاده

دکتر محمد حسین کوچک زاده

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

۱۰۹۴۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز،روبروی بیمارستان پارس، پلاک 150، واحد 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد حسین کوچک زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کشاورز
ملاحظات

دکتر محمد حسین کوچک زاده
دکتر محمد حسین کوچک زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد حسین کوچک زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد حسین کوچک زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد حسین کوچک زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد حسین کوچک زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد حسین کوچک زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسین کوچک زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد حسین کوچک زاده کجا است؟
دکتر محمد حسین کوچک زاده 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد حسین کوچک زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد حسین کوچک زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسین کوچک زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد حسین کوچک زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد حسین کوچک زاده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد حسین کوچک زاده چه زمانی است؟
دکتر محمد حسین کوچک زاده از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسین کوچک زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد حسین کوچک زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد حسین کوچک زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد حسین کوچک زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد حسین کوچک زادهدکتر محمد حسین کوچک زاده dr mohammad hossein kochakzadeh از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر محمد حسین کوچک زاده در تهران، بلوار کشاورز،روبروی بیمارستان پارس، پلاک 150، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد حسین کوچک زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188967244 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد حسین کوچک زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد حسین کوچک زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد حسین کوچک زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد حسین کوچک زاده تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد حسین کوچک زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.