دکتر محمد حسین کوچک زاده

دکتر محمد حسین کوچک زاده

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

10946
%91
پیشنهاد(از 11 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد حسین کوچک زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد حسین کوچک زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%91
10 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خود دکتر نبود

صغری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار دکتر حاذق خوش اخلاق و دقیق هستند

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده و بی نظیرن

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده متخصص در حرفه خود و بسیار با احترام

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و کار درست

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد حسین کوچک زاده
نوبت مطب بلوار کشاورز
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، بلوار کشاورز،روبروی بیمارستان پارس، پلاک 150، واحد 2
اولین نوبت خالی: یکشنبه 2 اردیبهشت ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد حسین کوچک زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد حسین کوچک زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد حسین کوچک زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد حسین کوچک زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد حسین کوچک زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسین کوچک زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد حسین کوچک زاده کجا است؟
دکتر محمد حسین کوچک زاده 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد حسین کوچک زاده را ببینید.
+
آیا دکتر محمد حسین کوچک زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسین کوچک زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد حسین کوچک زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد حسین کوچک زاده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد حسین کوچک زاده چه زمانی است؟
دکتر محمد حسین کوچک زاده از روز یکشنبه 2 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسین کوچک زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد حسین کوچک زاده چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر محمد حسین کوچک زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد حسین کوچک زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد حسین کوچک زادهدکتر محمد حسین کوچک زاده dr mohammad hossein kochakzadeh از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر محمد حسین کوچک زاده در تهران، بلوار کشاورز،روبروی بیمارستان پارس، پلاک 150، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد حسین کوچک زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188967244 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد حسین کوچک زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد حسین کوچک زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد حسین کوچک زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد حسین کوچک زاده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد حسین کوچک زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.