دکتر ناصر شریعتمداری

دکتر ناصر شریعتمداری

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

تهران

کد نظام پزشکی

23500
%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان جمال زاده شمالی

آدرس:

تهران، جمال زاده شمالی، نرسیده به تقاطع نصرت، پلاک 318، همکف

تلفن:02166943488

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناصر شریعتمداری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناصر شریعتمداری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار حاذق و باتجربه . گوش شنوا دارند و باصبر و حوصله هستند

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

حاذق و با حوصله

رحمت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به نظر بنده ایشان پزشک با تجربه و مهربانی هست

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله و مهربان و با معلومات و حاذق

دولت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی بسیار مجرب و حاذق اند و بدلیل استماع صبورانه مشکل بیمار، مطالعه دقیق مدارک پزشکی وی، معاینه حرفه ای و دقیق و ارائه مشاوره و تجویزات لازم و کافی، جزو پزشکانی هستند که هنوز به قسم پزشکی بقراط پایبندند و طبابت می فرمایند، نه تجارت که این خود از جهت روانی جلب اعتماد بیمار به پزشک در روند بهبودی وی و موفقیت درمان موُثر است. جای بسی قدردانی ست که ایشان در صورت نیاز امکان تماس بیمار در مواقع اضطراری خارج از ساعات کار مطب را برای بیمار فراهم میکنند. بنده پس از مشاوره یکساله ناکارآمد تشخیصی-درمانی با پزشکان متخصص عدیده در خصوص بیماری نه چندان پیچیده ام (عفونت عود کننده دهان و گلو در مجاورت غده بزاقی تحت فکی-ساب مندیبولار)، از امروز اجرای تجویز آقای دکتر شریعتمداری را شروع کرده ام و امید بسیار به معالجه ام از سوی ایشان دارم. با نهایت تشکر از ایشان و تیم دکترتو

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ناصر شریعتمداریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناصر شریعتمداری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناصر شریعتمداری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناصر شریعتمداری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناصر شریعتمداری چقدر است؟
هزینه ویزیت ناصر شریعتمداری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر شریعتمداری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناصر شریعتمداری کجا است؟
دکتر ناصر شریعتمداری 1 مطب در مطب خیابان جمال زاده شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ناصر شریعتمداری را ببینید.
+
آیا دکتر ناصر شریعتمداری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر شریعتمداری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناصر شریعتمداری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناصر شریعتمداری متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناصر شریعتمداری چه زمانی است؟
دکتر ناصر شریعتمداری از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر شریعتمداری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناصر شریعتمداری چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر ناصر شریعتمداری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناصر شریعتمداری 5 از 5 است.

درباره دکتر ناصر شریعتمداریدکتر ناصر شریعتمداری dr naser shariatmadari از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر ناصر شریعتمداری در تهران، جمال زاده شمالی، نرسیده به تقاطع نصرت، پلاک 318، همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناصر شریعتمداری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166943488 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناصر شریعتمداری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناصر شریعتمداری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناصر شریعتمداری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناصر شریعتمداری متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناصر شریعتمداری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.